Firma UNIMETAL Sp. z o. o. w Złotowie zatrudnia około 120 wysoko wykwalifikowanych pracowników i zajmuje obszar o powierzchni ok. 53.200 m2.

Nowoczesny park maszynowy, który posiadamy pozwala nam podejmować współpracę na płaszczyźnie usług kooperacyjnych. Dzięki możliwościom kompleksowego realizowania zleceń w zakresie konstruowania, opracowywania dokumentacji technicznej oraz wykonywania finalnego produktu, nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami.

W naszej bogatej ofercie można znaleźć również pomoc w realizacji całego procesu związanego z wdrożeniem nowego wyrobu – od pomysłu do gotowego detalu.

Kompleksowa realizacja usług w firmie nie ogranicza się tylko do wykonywania wszelkich prac z zakresu mechaniki, zajmujemy się również montażem podzespołów elektronicznych. Realizowane są zlecenia udoskonalania produktów, wyrobów lub ich pojedynczych elementów i obniżania kosztów poprzez ich przekonstruowanie lub wyprodukowanie na miejscu.

Zoptymalizowanie procesu produkcyjnego opartego na dużej różnorodności maszyn realizujących podobne zadania, zapewnia wysoką jakość usług oferowanych po konkurencyjnych cenach i realizowanych w krótkim czasie.

Realizujemy zamówienia w zakresie:

- precyzyjnej obróbki skrawaniem,
- tłoczenia i kształtowania elementów z blachy na prasach hydraulicznych i mimośrodowych,
- lakierowania proszkowego i tradycyjnego metodą natryskiwania,
- elektroerozyjnego drążenia wgłębnego,
- obróbki cieplnej,
- spawania,
- piaskowania,
- zgrzewania i nitowania.

Wykonujemy nie tylko pojedyncze detale, podzespoły maszyn, ale przede wszystkim całe urządzenia.

Wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą IS0 9001:1994 (w 2000 roku Spółka uzyskała Certyfikat Jakości ISO 9001) daje dodatkowo naszym partnerom pełne zaufanie do firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią przykładowych wyrobów.

Zapraszamy Państwa do współpracy!