Wiosną 2013 roku uruchomiliśmy profesjonalny warsztat samochodowy zajmującym się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych i dostawczych.

Działamy w doskonale wyposażonym, nowoczesnym budynku, zaprojektowanym specjalnie do celów warsztatowych. Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy także dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych. 

W warsztacie wykonujemy kompleksowe naprawy samochodów osobowych i dostawczych, m.in.: mechanika, diagnostyka komputerowa, serwis ogumienia, ocena i ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji, dynamiczna wymiana oleju. 

Zostając naszym stałym klientem masz pewność, że Twoje auto jest pod fachową i solidna opieką.

Więcej...

W maju 2007 roku powstała najnowocześniejsza w powiecie złotowskim Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów o szerokim zakresie usług. Stacja posiada dwie ścieżki diagnostyczne: do badania pojazdów o dmc do 3,5 t oraz dla pojazdów do i powyżej dmc 3,5t, dzięki czemu obsługa klientów przebiega szybko i sprawnie. Jednocześnie badaniu mogą być poddawane dwa pojazdy. Wyposażenie stacji i wyszkoleni diagności gwarantują naszym klientom fachowe przeprowadzenie diagnozy technicznej pojazdu. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę o serwis i naprawy pojazdów - w tym celu obok stacji powstał profesjonalny warsztat samochodowy.

Na naszej okręgowej stacji kontroli pojazdów oferujemy Państwu profesjonalne przeglądy rejestracyjne wszystkich typów pojazdów.

 

 

03.10.2014     Otwarcie nowej Stacji Kontroli Pojazdów w Mirosławcu!

Z satysfakcją informujemy, że we wrześniu tego roku otworzyliśmy kolejną autoryzowaną Stację Kontroli Pojazdów w Mirosławcu.

Stacja przeprowadza badania techniczne:
- samochodów osobowe, dostawczych i ciężarowych do 3,5 t
- motocykli
- ciągników rolniczych
- pojazdów zasilanych gazem
- badania techniczne pojazdów sprowadzonych z za granicy

Powstanie nowego obiektu Stacji Kontroli Pojazdów w Mirosławcu jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych Klientów oczekujących profesjonalnej i rzetelnej obsługi pojazdów. 
Satysfakcja klientów to absolutny priorytet naszej firmy! Więcej na:www.skpmiroslawiec.pl

Serdecznie zapraszamy!


Aktualności - Archiwum